bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Какво ви дразни в партньора ???
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Himsa

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2012 6:33 am    Заглавие: Какво ви дразни в партньора ???
Отговорете с цитат

Точно така... какво ви дразни, защо ви дразни... как точно ви дразни???
Темата е и за мъже и за жени.. защото се дразним взаимно. Laughing

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2012 3:53 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Дразни ме само едно, че в работата си е перфектен и точен и копче не могат да му кажат, а в личният си живот е голям хаос и въобще здрави нерви са необходими , за да му се привлече вниманието към наболелият въпрос. Обаче аз съм му намерила цаката и действа.

п.п. добре че не пише тук , че няма да му стигне темата да ви разкаже аз как го дразня. Twisted Evil

Соте, ти не си споделил, защо така?!

Angel

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2012 5:00 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Дразни ме като си облече клинче, а няма как да я съблека !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2012 5:10 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Fortunova написа:

Соте, ти не си споделил, защо така?!

Ахаа... ами ако почна нема да се спра бре Форти!!! Laughing
На час по лъжичка обаче че си е доста материал.
Кухнята... е умирам там... как седна на масата и всичко се струпва пред мен.. да не говорим ако посегна към дистанционното и сменя програмата... писна от от турските сериали, в най скоро време ще направя опълчение и ще гръмна телевизора!!! Laughing
За неистудената ракия си е друга тема.. добре че си слагам редовно лед у фризера та ще го подмина този факт!!! Laughing
Утре ще продължа!!! Laughing

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2012 10:52 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Здравейте!
Топла, човешка , истинска- без ”кой е по-по-най от половете”- тема!
А и някак си помагаща…щом не само у дома е така – е, не съм по лошотия за Гинес значи...
Иначе за това, което изчетох в другите теми- прави впечатление доминиращото мъжко разбиране,че жените не работели, мъжете ги издържали, дом нямали и т.н.-нали обаче не за циганки си говорим , т.е пишем? Жеко, ти навярно за всички ни кой от къде е знаеш- за кой регион на БГ е валидно такова обобщение? Подскажи, моля те - искам ей така, само за ден,всъщност не ,няма да мога за ден, но само за 2-3 часа да избягам и да ида там, нищо да не работя, никой да не ме издържа, ама да ги видя тези българки- колко толкова са хубави, с какво омайват мъжете и ангажират мислите им, въобще какво правят, че мъжете почват да ги издържат,че и дом им подаряват, че заради тях и майстори стават, или пък децата си в багажник возят? За жените в съвременна БГ ли говорим- представителната извадка – не корицата на списанията за избраници?
Всичко в поста на Химса за перфектния мъж го има в моите очи за мъжа на живота ми .
Дразни ме и се караме-т.е. само аз се кара м - че често взема запалката /кибрита от масата , а аз я търся тук и там и чак след това се светвам,че е у него и крещя да ми я даде!Пиша, за да се срамувам още повече от дребнавостта си! И съзнавам дребнавостта си…и пак, и пак, и пак се моля все такива дребнавости да ме дразнят - докато смъртта ме раздели от него!
От последните месеци се дразня нонстоп от немлъкващия нощем телевизор- и работя за това да си имаме неработещ телевизор!
Сещам се за нещо от детското битие:
-Машка, защо си тъжна, дете?
-Кук/л/а боса!
-Ох, да ти имам проблема!
И с риск да си получа една негласна и ненаписана, ама може би помислена ПМ / абревиатура от сайт за мъжка игра , визираща отвърстието на живота – по- евфемистично не зная как да го кажа/, не мисля, че макар- напр. и образно казано –изчезналата запалка/за моя милост/, неизстудената ракия /за Химса/, разхвърляността / за Форти/, клинчето /за Ангел/,космите по сапуна в банята /за Х/,чорапите под леглото /за У/, пепелник ът под възглавницата /по разказ на Дончо Цончев/ и т.н.- макар да са добър повод да си кажеш сбогом с един човек- НЕ СА ПРИЧИНА ДА ОСЪЩЕСТВИШ СБОГУВАНЕТО.
Ох,дано около това – липсваща запалка, неизстудена ракия, разхвърляни дрехи, недостатъчен опит да събуваме клинче- да ни са проблемите С ПРИНЦОВЕТЕ И ПРИНЦЕСИТЕ В ЖИВОТА НИ!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2012 5:38 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Ей... Dolphin.. много напрежение усещам в поста ти.. може би това е начина да свалиш товара Laughing .. хареса ми. cheers
Но има оптимизъм.
Това да са ни проблемите... но аз се боря с капризите на три жени, дразня се че като влязат в банята най малко за по час, и три часа в забързаното време изтичат в канала. Laughing
Бих се дразнил повече ако нямаше кой да ме дразни. Laughing
Мъжът е длъжен да помогне на жената да бъде слаба.. силна може да бъде и сама!!! Laughing

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2012 10:07 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Ей... [
Мъжът е длъжен да помогне на жената да бъде слаба.. силна може да бъде и сама!!! Laughing

Това страшно ми хареса/наистина без грам ирония/! Така си е по дяволите!
Аз затова отдавна съм като дроб...хахах.

surela

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2012 10:21 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Fortunova написа:
Himsa написа:
Ей... [

И на мен. Wink
Himsa

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2012 10:21 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Fortunova написа:

Аз затова отдавна съм като дроб...хахах.

Мисълта не е моя разбира се.. но се вписа с разбиранията ми... и аз като теб видях че е достоверна. Laughing

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2012 4:23 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Dolphin написа:

Дразни ме и се караме-т.е. само аз се кара м - че често взема запалката /кибрита от масата , а аз я търся тук и там и чак след това се светвам,че е у него и крещя да ми я даде!Пиша, за да се срамувам още повече от дребнавостта си! И съзнавам дребнавостта си…и пак, и пак, и пак се моля все такива дребнавости да ме дразнят - докато смъртта ме раздели от него!
От последните месеци се дразня нонстоп от немлъкващия нощем телевизор- и работя за това да си имаме неработещ телевизор!

Така написано излиза, че ако спреш цигарите и кабелната партньора ти няма да те дразни вече с нищо !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Останалото ми заприлича на резюме на всички теми във форума !!! Cool Cool Cool Cool Cool Cool

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2012 4:25 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

Бих се дразнил повече ако нямаше кой да ме дразни. Laughing

Да де, да де !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

И аз за това говорех !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2012 8:00 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Вчера пихме по една бира с един приятел и стана дума за жените (той е с 12 годишен брак).

Питах го след толкова години има ли нещо което го дразни в жена му.

- Нищо !!
- Е как нищо ?!? Никога с нищо не те е дразнила ли ?!?!?
- Ами преди време ме дразнеше, че ми повтаря едно нещо по 100 пъти. Сега пак го прави, но изобщо не я чувам. Така е и с другите работи.

Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2012 10:00 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Вече писах по тази тема на другото място....
Не разбирам защо, но мен нищо не ме дразни, освен незатихващото му желание да ме мачка и целува. Не можем да се разминем по коридорите, без да ме склещи поне за секунда-две....То не е и дразнене, а по-скоро се уморявам....
Преди няколко месеца направи една сърдечна криза, лека....Вглеждах се в косите му, побеляли, докато сме живели и дишали заедно.....Боже, викам си, и аз съм част от това побеляване, мамка му....Знаете ли какъв ужас и паника изживях, че можеше вече да няма кой да ме сгащва по коридорите....И от тогава тихичко ръмжа, но вече не му се сърдя.... Laughing
Пипи Дългото чорапче

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2012 10:23 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Има си дребни кусурченца, които с годините вече не забелязвам. Нооооооооо винаги ще ме дразни злобната му майка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gentil

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2012 10:27 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Пипи Дългото чорапче написа:
Нооооооооо винаги ще ме дразни злобната му майка.

Пипчо, това е за друга тема Very Happy Че ако закачим и нея....Мммм... A256
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря