bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Кое ви привлича/отблъсква/ у жените?
Иди на страница 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
surela

МнениеПуснато на: Нед Юли 15, 2012 11:11 am    Заглавие: Кое ви привлича/отблъсква/ у жените?
Отговорете с цитат

За външността ясно . /повече от ясно cheese /
Питането ми е за други детайли у жената, освен визията. Wink / Exclamation и не иде реч за нещо мимолетно. /

Примерно, какво впечатление би оставила у вас жена, ако тя ви сваля? И при тоя "ход" на събитията, би ли могло да излезе нещо сериозно ?
Имате ли някакви предубеждения? В женския форум има такива теми, ама те изразяват позицията на жените. А дали съвпадат с тази на мъжете?bom

Или пък обратно, харесвате някоя, но тя нещо ви се дърпа, докъде е пределът ви на търпение? Wink Обичате ли играта на котка и мишка, и това би засилило "апетитът" ви, или по-скоро ще я отсвирите tongue и ще карате нататък?

Детайли в женското поведение, които категорично могат да ви привлекат/респ. отблъснат/?

Кои са ония важни неща, без които не може да ви впечатли една жена ?
Сещам се за едно.cat Вероятно и вие. Cool Ама само то достатъчно ли е? И ако случайно избраницата ви не е перфектна в нея "област", това би ли било голям проблем, и бихте ли вложили ресурс от себе си за постигане на желания резултат, или няма да си губите времето и ще си намерите друга по-перфектна? Все пак перфектността в която и да е сфера се постига с тренинг. Cool

Не че се каня да свалям някого/вече съм свал/ена/ила/. Далеч съм от таквиз помисли. Laughing Просто винаги ми е била интересна мъжката психология.

Пък и може да сме от полза за някои девойки в усилията им да спечелят някой мъж за по-дълго от еднократно. Wink

Та в случай, че има съфорумци, дето не ги е напекло прекомерно слънцето sunny или си отдъхват от другия "фронт" king , биха могли да изкажат мнение. Wink Wink Wink

Последната промяна е направена от surela на Вто Юли 17, 2012 5:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Нед Юли 15, 2012 5:44 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Кое ви привлича/отблъсква/ у жените?

Самата жена като съвкупност !!!
Cool Cool Cool Cool

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2012 3:43 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Първо очите и да видя.... те говорят повече от всичко останало.... пък после ще гледам тяло и т.н.

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2012 3:59 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Първо тяло да видя. cheers

Very Happy Еми... ся в крайна сметка ще се гледаме ли или... Знам, че съм примитив. Нека по-лиричните натури простят грубиянството ми.

Ако трябва сериозно да отговоря - много неща могат да ме дразнят... простите кифли ги преживявам някак си ако са тъпички, но с ведър характер. Това, което ме кара да подпаля с 200 в обратната посока е грубостта и агресията. Както жените искат няк'ъв пич до себе си, който да ги накара да се чувстват жени, така и ние търсим (поне за мен е така)... жени, което предполага някакви свойствени неща като женственост, нежност... не говоря само за външен вид. Ми в крайна сметка аз съм мъж и не търся... мъж или нещо, което да ръси повече псувни и да се държи по-грубо от мен или наравно с мен. Ако имам нужда от нещо такова, ще излеза да се напия с приятели. Напоследък доста мадами изгрубяха хипер много, но те горките си мислят, че по този начин са много силни и high. Мен такъв тип "женско" поведение не ме привлича по никакъв начин. Ся ми е ясно, че ще довтасат определени хора... опа... жени Very Happy да ми обяснят, че няма и достатъчно истински мъже, които да ги карат да се държат като жени. Което по принцип е верно, не мога да си изкривя душата щото доста народ се изнежи и изпедерасти, ама... общо взето куче влачи диря няма.

П.П. Забравих да гласувам. Very Happy Карай, после.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Angel

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2012 4:38 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Argent написа:
Първо тяло да видя. cheers

Himsa написа:
Първо очите и да видя.... те говорят повече от всичко останало....

Запушихме пак цедката Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2012 4:54 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Запушихме пак цедката Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Заеби цедката... ако има нещо което съм разбрал, са точно очите и... там си е написано точно какво те очаква. bom
Една те гледа отгоре до долу... сякаш ти взима мерката Laughing ... следващата те гледа в пакета и съ праи на приятно разсеяна... но пък не се съмнявай че се пита наум..- Този дали ще ми сцепи задника или ще ми се размине, абе я да го разкарам докато не е станал сакатлък!!! Laughing
Следващата пък като плащаш в бара зорко следи какво има в портфейла ти... демек вече те е оценила. sunny
Гледа те в очите... не те изпуска от поглед... що ли... просто е... следи твоя поглед дали няма да се спре на нечии задник... демек, ревнива е та дрънка.... а може и ти да се окажеш спасителният и план... видяла е че по добро нема да намери и следи всяка твоя стъпка за да не те изпущи. Laughing
Та така Ангеле... младостта заслепява... но пък погледа никога не лъже, та преди да и скиваш бюста я погледни в очите, те говорят за всичко което те очаква.... демек, цедката на жените си е точно в очите... очите те поглъщат... очите и те изгарят... затвори ли си очите докато я напъваш в кревата, да знаеш че друг и е в главата.
Слабостта на жените са очите и... поне те никога не могат да те излъжат... там и написано всичко, въпроса е да знаеш какво точно искаш да видиш!!!! pirat

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2012 5:00 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Angel написа:

Заеби цедката... ако има нещо което съм разбрал, са точно очите и... там си е написано точно какво те очаква. bom

Абсолютно си прав !!!
Къде виждаш очи в анкетата ?!??! Wink Wink Wink

Аз да свалям жената
Може и тя да ме сваля, не е от значение кой
Лаская се и искам жената да ме сваля
Важни за мен са сексуалните и умения още в началото
И да не е перфектна в секса не е беда, подлежи на промяна
По-добре да не е перфектна, щото това говори за повече "опит"
Когато аз свалям жена предпочитам тя да се дърпа известно време
Нямам време за губене, искам от раз,и това не влияе на репутацията и
Удовлетвори ли ме сексуално една жена, пишете ме изгорЕлSmile
Важни са и чисто човешките й качества и доверието по между ни

salut salut salut salut

Ако всички тези глупости в първия пост са взаимствани от онзи форум мога смело да заявя, че участничките там разбират толкова от мъже, колкото аз от апарати за ядреномагноитен резонанс т.е. нищо !!!
Cool Cool Cool Cool Cool Cool

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2012 5:15 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Умишлено не са поставени.... щото ще ги разконспирираме!!!! Laughing
Усещаш ли уловката... всичко си има цел... защо требе да и гледаш очите като ще те смае с тялото си scratch ... и пак си изгорел!!! Laughing
Жена да ме сваля...тц...не приемам такъв вариант... аз кифладжия ли съм или неудачник дето не мое една жена да си гепне... така че такъв вариант не приемам.
Скромността обаче е велико женско орУжие способно да поразява големи цели... така че не и се връзвайте, грешно да се подадеш щото пак си изгорел. Laughing
Дивочата, необуздаността, откритата и същност..да я видиш такава каквато е в действителност... щото от скрити лимонки ми е писнало... Mr. Green

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2012 5:26 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Angel написа:

Умишлено не са поставени.... щото ще ги разконспирираме!!!! Laughing
Усещаш ли уловката... всичко си има цел... защо требе да и гледаш очите като ще те смае с тялото си scratch ... и пак си изгорел!!!

Аха !! За това носят онези смешни големи очила като очи на извънземни !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2012 8:15 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Аха !! За това носят онези смешни големи очила като очи на извънземни !! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Това ли имаш предвид???
Ми то това си е част от конспирацията за масово поразяване... нещо като вид орУжие!!!!

Laughing

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2012 8:18 am    Заглавие:
Отговорете с цитат

Благодаря ви, момчета за откровението. Ако се сетите и за други неща, чувствайте се `поканени`. Cool

Angel написа:

Ако всички тези глупости в първия пост са взаимствани от онзи форум мога смело да заявя, че участничките там разбират толкова от мъже, колкото аз от апарати за ядреномагноитен резонанс т.е. нищо !!!
Cool Cool Cool Cool Cool Cool

Ангеле, Wink ,
точно това е целта на темата, кажете си направо, че да се уточнят тия раб`ти и жените да не живеят в `заблуда`. tongue blackeye
Виж, Соте е разбрал уловката. bom
Angel

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2012 4:34 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

Това ли имаш предвид???
Ми то това си е част от конспирацията за масово поразяване... нещо като вид орУжие!!!!

Ами да тръгнат топлес Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2012 4:35 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

surela написа:
,
точно това е целта на темата, кажете си направо, че да се уточнят тия раб`ти и жените да не живеят в `заблуда`. tongue blackeye

+++++++++++++++++

Виж, Соте е разбрал уловката. bom

Да ви светнем значи !!! Ахаааа !! А срещу святкането какво ще получим !!!

На теб пък точно защо ти е да те святкаме ?!? Да не смяташ да не празнуваш фаталната 13 годишнина Wink Wink

surela написа:

В женския форум има такива теми, ама те изразяват позицията на жените. А дали съвпадат с тази на мъжете?bom

А защо не ни постнеш накоя и друга мисъл от източниците, вдъхновили те да напишеш толкова “смислен” старт-пост ???!!

Току виж сме научили и ние нещо ново !!!

+++++++++++++++++

Сент е спец в уловките Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy нали е рибар tongue tongue tongue tongue

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2012 4:42 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Angel написа:

Сент е спец в уловките Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy нали е рибар tongue tongue tongue tongue

За да не стават недоразумения... ще се обоснова.... Laughing

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2012 4:49 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:

За да не стават недоразумения... ще се обоснова.... Laughing

A177 A177 A177 A177 A177 A177 A177

Ей такава татуировка още не съм виждал Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Миш-маш Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Следваща
Страница 1 от 33

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря