bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Постоянна жажда

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ШаЛяЛя

МнениеПуснато на: Чет Сеп 15, 2011 12:28 pm    Заглавие: Постоянна жажда
Отговорете с цитат

Здравейте! Аз съм момиче на 14 години и в последните няколко дни постоянно съм жадна. Пия чаша вода и след 2 минути пак ми се пие! Аз обикновенно пия доста малко количество, а на морето май даже прекалих (полвин литър за цял ден), но след като се прибрах (това беше на 11 септ.) започнах да се старая да пия поне по литър и половина на ден. В нощта на 12 срещу 13 септември ми стана лошо някъде към 3 am, имах леко разтройство и много ме болеше корем, изпих едно прахче ентерол, хапнах коричка хляб и си легнах. На следващия ден замених обяда си с диня в доста голямо количество (то трябваше да е цял ден на плодове, но не се получи) и въпреки това ожаднявах често. През нощта се чувствах сякаш никога не съм пила вода. Днес си ям нормално, но пак съм постоянно жадна. Бях чела някъде, че това може да е опасно и затова питам. А да и още нещо (не зная дали е важно) последните няколко дни и особено 13 септ. доста стоях на компютъра ... Embarassed

Съжалявам, че толкова дълго ми се получи. Поздрави и предварителни благодарности!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D-r Ivanov

Местожителство: Планета Земя

МнениеПуснато на: Вто Сеп 20, 2011 9:52 pm    Заглавие: Re: Постоянна жажда
Отговорете с цитат

ШаЛяЛя написа:
Здравейте! Аз съм момиче на 14 години и в последните няколко дни постоянно съм жадна. Пия чаша вода и след 2 минути пак ми се пие! Аз обикновенно пия доста малко количество, а на морето май даже прекалих (полвин литър за цял ден), но след като се прибрах (това беше на 11 септ.) започнах да се старая да пия поне по литър и половина на ден. В нощта на 12 срещу 13 септември ми стана лошо някъде към 3 am, имах леко разтройство и много ме болеше корем, изпих едно прахче ентерол, хапнах коричка хляб и си легнах. На следващия ден замених обяда си с диня в доста голямо количество (то трябваше да е цял ден на плодове, но не се получи) и въпреки това ожаднявах често. През нощта се чувствах сякаш никога не съм пила вода. Днес си ям нормално, но пак съм постоянно жадна. Бях чела някъде, че това може да е опасно и затова питам. А да и още нещо (не зная дали е важно) последните няколко дни и особено 13 септ. доста стоях на компютъра ... Embarassed

Съжалявам, че толкова дълго ми се получи. Поздрави и предварителни благодарности!

Съжалявам за късния отговор. Ако бях го писал на 15.09.2011 год. бих те посъветвал още на другия ден да си изследваш кравната захар. В момента или си в болница с новооткрит захарен диабет или нищо ти няма. И в двата случая пий толкова вода колкото ти се пие и още малко. И задължително напиши изследва ли си кръвната захар и каква е стойността!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Име
ШаЛяЛя

МнениеПуснато на: Нед Сеп 25, 2011 3:47 pm    Заглавие: Re: Постоянна жажда
Отговорете с цитат

D-r Ivanov написа:
ШаЛяЛя написа:

Съжалявам за късния отговор. Ако бях го писал на 15.09.2011 год. бих те посъветвал още на другия ден да си изследваш кравната захар. В момента или си в болница с новооткрит захарен диабет или нищо ти няма. И в двата случая пий толкова вода колкото ти се пие и още малко. И задължително напиши изследва ли си кръвната захар и каква е стойността!

Не си изследвах кръвната захар, но вече не се чувствам така. Пия си нормално вода и съм добре thumright
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Детска консултация On-line Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря