bgtatko.com Форуми
ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители      Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 RSS ТемиRSS Теми   RSS МненияRSS Мнения   

Дефиниции

Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хумор
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chistacha
Site Admin

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 06, 2011 4:50 pm    Заглавие: Дефиниции
Отговорете с цитат

БАНКЕР: тип, който ти дава назаем чадър, когато грее слънце и иска да му го върнеш, когато вали дъжд.

ИНТЕЛЕКТУАЛЕЦ: тип,който може два часа да размишлява за нещо, и това да не е секс.

ПРОГРАМИСТ: човек, който ти решава проблем за който не си и подозирал, и то по начин , който не разбираш.

ПСИХОЛОГ: особа, която гледа всичко останало от момента, в който в стаята му влезе красива жена.

КОНСУЛТАНТ: това е този, който ти сваля часовника от ръката, казва ти колко е часът и след това ти издава фактура.

ДИПЛОМАТ: това е този, който ти казва да идеш на п…а си майчина по такъв начин, че нямаш търпение пътуването да започне.

ИКОНОМИСТ: професионалист, който утре ще знае защо това което е предвидил вчера не се е сбъднало.

КВАНТОВ ФИЗИК: сляп човек в тъмна стая търси черна котка, която въобще не е там.

МАТЕМАТИК: личност, на която и трябват пет минути да отговори пълно и точно на всеки ежедневен въпрос, при това напълно безкористно.

АРХИТЕКТ: тип, който не е достатъчно мъжествен за да стане инженер, и е твърде малко педераст, за да стане дизайнер.

РАБОТА В ЕКИП: възможността да прехвърлиш отговорността за грешките си на останалите.

ФУТБОЛ: за него се омъжва всяка жена, без дори да подозира.

ИНФЛАЦИЯ: плащане по цени от следващата година със заплата от миналото.

ГЛАВОБОЛИЕ: най-често употребяваното контрацептивно средство.

ХАРДУЕР: част от компютъра, която понася удари когато не върви софтуерът.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Himsa

МнениеПуснато на: Вто Юни 07, 2011 1:27 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Доста истини има.....само че никъде не прочетох за РИБАР!!!!! Laughing

РИБАР -елегантен начин да избягаш от вкъщи и на воля да си гониш русалките!!!!! Laughing
Site Admin

МнениеПуснато на: Вто Юни 07, 2011 1:39 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Himsa написа:
Доста истини има.....само че никъде не прочетох за РИБАР!!!!! Laughing

РИБАР -елегантен начин да избягаш от вкъщи и на воля да си гониш русалките!!!!! Laughing

а баш Laughing
Nemo

МнениеПуснато на: Пон Юни 27, 2011 10:15 am    Заглавие: Re: Дефиниции
Отговорете с цитат

chistacha написа:
ПРОГРАМИСТ: човек, който ти решава проблем за който не си и подозирал, и то по начин , който не разбираш.

ХА !! Точно за програмистите мааалко неточно са се изразили Wink

Имам подобни индивиди под мое ръководство и смело мога да заявя че това е нов клон от еволюцията на човека. cheers cheers

Това са хора със странни таланти и още по-странно чувство за хумор. Very Happy Те не помнят телефоннния си номер но могат да ти изрецитират кодовете за грешки, кръщават без никакви угризения на съвестта основния файл на базата данни DTiB, а после гледат невинно и обясняват че било съкращение от Данни Труд и Време. Very Happy

Ако си мислите че с това се изчерпва чувството им за хумор мога да споделя някои техни ‘шегички’ които се носят като легенди между колегите.

Единия например за да си разнообрази 8-ми март щото нЕмал гадже си направил женски профил със снимка от нета и си чукнал среща с 10-тина пишман свалячи в един и същи час в едно кафене с уговорка да ‘я’ чакат на отделна маса с букет от 12 рози и да ‘и’ поръчат капучино и кола,а после ни лук ял ни лук мирисал се изтапанил на бара Wink

Друг пък като го хванело яд на накоя институция публикувал обява за ефтини секс услуги в някой сайт с телефона на въпросната институция. Cool Не че и на мен не ми е идвало ама Very Happy

Последното им според мен умотворение е от великден тази година когато във фирмата се материализира ей така от нищото една кора с боядисани но несварени яйца. Всички дружно вдигат рамене, но поне аз лично мога да съобразя в чии кратуни може да се зароди подобно нещо. Cool Cool

Та таквизи мо ти раб’ти за програмистите Wink
Himsa

МнениеПуснато на: Пон Юни 27, 2011 1:34 pm    Заглавие:
Отговорете с цитат

Разсмя ме Немо.. Laughing
Ако моя дядо беше жив...веднага би казал...-Ора без работа....да ми паднат тез ..пък кат ги опнем цел ден с мотиката на полето...че го питам дали ще се сети за глупости!!!! Laughing
Създайте нова тема   Напишете отговор    bgtatko.com Форуми -> Хумор Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO BGTATKO Jeko Ianev .:[ CommunicationCenter ]:. .:[ CommunicationCenter ]:. Subtitles Notifier bgriba.com - Форума на рибаря